#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een Engelse desserte van mahoniehoutfineer. Tijdperk Victoria.
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180/220 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#140
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900/1000 -
#124G. B. Brunfaut
#200
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 2200/2400 -
#434
#816
Een paar armstoeltjes in Louis-Philippestijl.
#186
Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.
#575
Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
#65
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles grises et de deux perles blanches.No longer availableEstimate: € 250/350