Other lots in this auction
-
#323
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#601
Japanse wakizashi met gebeeldhouwde benen heft, tsuba en schede, versierd met personages. XIXde eeuw.
Wakzashi japonais à manche, gaine et tsuba en os sculpté, décorés de personnages. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 70 cmEstimate: € 200/300 -
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#845Ligne Roset
Een tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/60 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#433
Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#134L. Surlemont
“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60/100 -
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
“Coupe aux citrons”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#368
Een reeks van vier borden van Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw. Randslijtage.
Suite de quatre assiettes en faïence de Delft. XVIIIe siècle. Usures au bord.No longer availableDim. Ø: 19 - 28 cmEstimate: € 50/75 -
#764
“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200/1400 -
#606Vitra
“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200/300