#562Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#363Een bajonet en schede voor een Lee Enfield MKII. N°4. Periode 1939 - 1945.
#310Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#353Een Chinese porseleinen schotel met een roestrood decor.
Un plat en porcelaine de Chine, décor rouille rouge.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653Val St. Lambert“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
#136Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
#756Een handgeknoopte wollen loper.
#159Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007“Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#223Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
#197Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800