#10
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#105
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, avec initiales.No longer availableDim. 9,50Estimate: € 200/300 -
#710
“Endeavour 1768”. Maquette.
#99
“Mac Adam te Booischot”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Mac Adam à Booischot”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x75cmEstimate: € 40/60 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
#777
#374Felix Timmermans
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”La tentation”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#769
Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
#527
Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
#581Hergé
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80/120