Other lots in this auction
-
#183
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.No longer availableDim. l: 141 cmEstimate: € 1500/1700 -
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#159Y. Hiero
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#316
Drie metalen figuren: een ringmeester, een clown en een drinkebroer.
Trois figurines métalliques: un maître de cérémonie, un clown et un ivrogne.No longer availableDim. H. ca 70 cmEstimate: € 200/300 -
#277
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Danseuse . Figurine Art Déco en bronze avec socle en marbre.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 100/150 -
#366
“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.No longer availableDim. H. 153 cmEstimate: € 40/60 -
#282Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Pinocchio . Une lithographie. Signée, datée 2001 et numérotée 94/150 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 150/180 -
#187
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.No longer availableDim. 32,5 x 22 cmEstimate: € 1800/2200 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#353
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.No longer availableDim. h: 31 & 32 cmEstimate: € 60/100 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320/380 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60