Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.
Dim. 5,89 g
SKU: 1512200155.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #18

    Een lot biscuit, bestaande uit een groepje met een man en vrouw met kruiwagen, een jongetje met hond en meisje met kat en een groepje van een moeder met kind op chaise-longue. De laatste met barst achteraan.

    Un lot de biscuit, composé d'un groupe avec un homme et une femme avec une brouette, un garçon avec un chien et une fille avec un chat et un groupe d'une mère et son enfant sur une chaise longue. Le dernier avec une fissure À l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #316
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #680

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #352

    “Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.

    Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #152
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1966

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658
    Goebel, Germany

    “Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.

    Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #199

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    NAO by Lladro

    “Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale roze saffier van +- 0,45 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir rose central de + - 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #430

    Een antieke gietijzeren jardinière.

    Une ancienne jardinière en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø: 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #579

    “New York”. Een print op doek.

    New York . Une estampe sur toile.
    No longer available
    Dim. 90 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More