Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.
Dim. 5,89 g
SKU: 1512200155.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #117
    A. Citti

    Een bronzen meisjesbuste. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en bronze. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #96

    Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.

    Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #112
    R. Vermeylen

    “In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51

    Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.

    Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #612
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.

    Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    “Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 34 cl
    Estimate: € 350 / 450
  • #483

    Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.

    Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.

    Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.

    Un lot varié de couverts en métal argenté et métal blanc, avec une grande partie dans cinq ménagères en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #177
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #174
    Eugène Van Mieghem

    “Jonge havenarbeider”. Houtskool op papier. Met atelierstempel EVM.

    Jeune docker . Fusain sur papier. Avec cachet d'atelier EVM.
    No longer available
    Dim. 23 x 13 cm
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More