Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.
Dim. 5,89 g
SKU: 1512200155.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 1200 / 1400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1
    Porcegama, Valencia

    “Eend met kuikens”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Canard avec poussins . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Vijftien diverse porseleinen borden met Chinese en Japanse decors. Chinees werk.

    Quinze assiettes en porcelaine différentes avec des décorations chinoises et japonaises. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #514
    Michel Flamme
    Period: °Gent, 1951

    “Compositie in grijs en zwart”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Composition en gris et noir . Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #21

    Een vaas, een vaas op voet en een schaal van geslepen kleurloos kristal, waarbij de laatste met messingen montuur. Allen gemerkt. Onderaan. De eerste met minieme randschilfer.

    Un vase, un vase sur pied et un bol en cristal incolore taillé, ce dernier avec des montures en laiton. Tous marqués. En bas. Le premier avec un petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een grote trom.

    Une grosse caisse.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een paar vazen van Japans porselein met meerkleurig decor van bloesems. Onderaan gemerkt. Eén met schilfer aan de basis.

    Une paire de vases en porcelaine japonaise à décor de fleurs multicolores. Marqué en bas. Un avec éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103

    Theestel bestaande uit 12 lepeltjes, een suikertang en een ziftje. In etui van het huis E.M. Anthony te Antwerpen. Franse keuren, tweede gehalte.

    Service à thé composé de 12 cuillères, d'une pince à sucre et d'un tamis. Dans la cassette de la maison E.M. Anthony à Anvers. Poinçons français, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 312,60 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #274

    “Kinderen op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Enfants sur une route de campagne . Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 23 x 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #237

    Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 1290 / 200
  • #415

    Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.

    Un lot varié de couverts en métal argenté et métal blanc, avec une grande partie dans cinq ménagères en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #433

    Personage met los hoofd. Aardewerk. Toegeschreven aan Johan Lewi.

    Personnage à la tête amovible. Poterie. Attribué à Johan Lewi.
    No longer available
    Dim. H. 34,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een koraal.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un corail.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More