#652Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
#321Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
#641Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Een lot van zeven verschillende teddyberen, waarbij één met opwindbaar mechanisme met muziek. De oudere exemplaren met lichte slijtage.
Un lot de sept ours en peluche différents, l'un avec un mécanisme de remontage avec musique. Les plus vieux avec une usure légère.No longer availableDim. h: 17 - 35 c:mEstimate: € 100 / 120 -
#410Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.
Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Nao by Lladro, Valencia“Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#250Een 18 karaats geel gouden ketting en hanger van bij elkaar gesmolten goud klompje.
Un collier en or jaune 18 carats et un pendentif de pépite d'or fondu.No longer availableDim. 37,96 g. L 30 cm L 3 x 1,8 cmEstimate: € 1100 / 1200