Other lots in this auction
-
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 180 / 200 -
#138Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#615Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule à régulateur décorée d'un cheval. Complet avec pendule et clé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#284“Doorkijk in het bos”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Vue à travers la forêt . Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#608Een dekselvaas van Imari-porselein met een Fo-hond op het deksel. Omstreeks 18OO.
Un vase en porcelaine Imari à couvercle avec un chien Fo sur le couvercle. Vers 1800.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#130Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een half edelsteen.
Une épingle en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 70 / 100 -
#445Een zilveren zakhorloge met ketting en twee sleuteltjes. Achteraan met een gegraveerd paard.
Une montre de poche en argent avec chaîne et deux clés. Au fond avec un cheval gravé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#251“Auf Reisen”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Beck’.
Auf Reisen . Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée au dos Beck .No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78Elly de JongPeriod: °1960“Peinzend”. Een zittend meisje van gebeeldhouwd en gepolijst steen.
Pensive . Une fille assise en pierre sculptée et polie.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 500 / 800 -
#89Lode De Maeyer“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#678Goebel, Germany“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 9 - 12 cmEstimate: € 50 / 60

