Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.
Dim. 12 g
SKU: 1911190245.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 850 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53

    20 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.

    20 livres en relation avec Anvers et le port.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #382

    “Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.

    ”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.

    Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #72

    “Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.

    ”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 114 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #396

    Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.

    Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 81 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #265

    Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 9,97 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #316

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #82
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    ”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.
    No longer available
    Dim. 83 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183

    Een Oosters theepotje met draken motief.

    Une théière orientale à motif de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #6

    Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.

    Un lot de décorations de Noël anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden hanger met 10 gram fine gold 999.9.

    Un pendentif en or jaune 18 ct, 10 grammes d’or fin 999.9.
    No longer available
    Dim. 11,64 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #397

    Een paar lichtblauwe vaasjes van aardewerk. Belgisch werk, onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases bleus en faïence. Travail belge, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More