Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 70 / 80 -
#409“Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.
”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
#287Een grote schotel van Imariporselein.
#232Corneille“La reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 91/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
”La reine du monde”. Une lithographie. Signée, numérotée 91/150 et datée ‘98 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 300 / 350 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000