#76Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.
Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.No longer availableDim. 57 x 60 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een broche van zilver en 18 karaats wit goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en argent et or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,57 gEstimate: € 400 / 500 -
#526Een handgeknoopte wollen kelim.
#486Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#266Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#878Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.
#172Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#867Een bronzen aquamanile.
Une aquamanile en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#900Koll’s catalogus 2012
Le catalogue Koll’s 2012.No longer availableEstimate: € 12 / 14 -
#616Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300 / 400