#733
Een barometer - Thermometer van Limogesporselein met messingen monturen.
#698
Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
#690
Een meubel met twee deuren en een lade.
#513
Een art deco vaas met bloemenmotief.
#431
Een regulateurklok. Begin XXste eeuw.
Un régulateur. Début XXème siècle.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 20/25 -
#237Hergé
#258
“Jachthond met buit”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van P. J. Mène.
”Chien de chasse et butin”. Une statue en bronze à patine d’après une oeuvre par P.J. Mène.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#107
#37
Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
#111
Een art nouveau vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van narcissen. Gesigneerd ‘G. Fieravino’
Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de narcisses. Signé:’G. Fieravino’.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#416
Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
#265Dinh Van Paris
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400/600