Other lots in this auction
-
#735
Een uiteinde van een trapleuning van gebeeldhouwd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XVI.
Départ d’escalier en chêne sculpté, d’époque Louis XVI.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 120/180 -
#141Carosa Disseny
“Minnaars”. Een beeld van donkergepatineerd zamak. Gesigneerd.
"Amants". Une statue en régule patinée. Signée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/240 -
#624
Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80 -
#626
Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 346 x 256 cmEstimate: € 100/150 -
#782
Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#209Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180/240 -
#192Hermanus BerserikPeriod: 1921 - 2002
“De spinster”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. Als studie voor een platenhoesontwerp.
”Femme et rouet”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1967. Une étude pour un projet de housse de disque.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#234
“Meisjesportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 600/800 -
#828
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#529KosonPeriod: 180& - 1866
“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.
Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 100/120 -
#160
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 2,70 ctNo longer availableDim. 11,43 gEstimate: € 1200/1400