Other lots in this auction
-
#381
Een lot van vier grote en drie kleine koperen plafonnières in de vorm van gebladerte met porseleinen bloemetjes. Kleine manco’s.
Lot de quatre grands et trois petits plafonniers en cuivre en forme de feuillage avec des fleurs en porcelaine. Petits défauts.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#591
Een tweeledige groengepatineerde credenza met een deurtje en een lade. Gedateerd 1774.
Crédence à deux corps patinée verte à une porte et un tiroir. Date 1774 sur le fronton.No longer availableDim. h: 168 x 66 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#61
Een plaasteren paardenhoofd.
Une tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Clarin
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden geweven polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tissé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 27,57 gEstimate: € 400 / 600 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een briljant van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 250 / 300 -
#243
Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#246
Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266
Een lage eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Un coffre bas en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 174 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 550 / 650