Other lots in this auction
-
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200 / 240 -
#728Harald W-Z
Antieke pop met papier mâché hoofd en zeildoeken lijf. Deels originele kleding.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché et corps en toile. Vêtements partiellement d’origine.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met rond marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
Jeu de domino et sa boîte entièrement en marbre veiné gris.No longer availableDim. L. 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#51
Drie oude kwikzilverkandelaars.
Trois bougeoirs anciens en argent du pauvre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655
Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
Un meuble de bar chinois laqué rouge à deux portes et miroir à l’intérieur.No longer availableDim. 97 x 82 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427
Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#310
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. GH.
Bracelet en or jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,84 ct. G/H.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 700 / 800 -
#86
Een reeks van vier gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en met bijpassende armstoel.
Suite de quatre chaises en chêne sculpté de style baroque avec dossiers cannés et avec un fauteuil assorti.No longer availableDim. h: 120 en 1: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#721
De pianospeler, metalen sculptuur.
Le pianiste, sculpture en métal.No longer availableDim. 28 x 26 x 30 cmEstimate: € 80 / 100