Other lots in this auction
-
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#28Hergé
Een lot van 28 stripverhalen in de Franse taal, jaren ‘60 en ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, een speciale uitgave ‘Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) en een koekendoos.
Lot de 28 albums de bandes dessinées en langue Française des années ‘60 et ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, le livre “Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) et une boîte à biscuits.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#279Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de lande . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 64 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#55
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Une chaîne de montre en or jaune 18 carats et deux bagues en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,92 gEstimate: € 240/280 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#20
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 150/200 -
#1
“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200/300 -
#239Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée 103/150 et datée 98 à l'extérieur de la planche. Sans cadre.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#397Legras
Glaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vase en pâte de verre à décor de paysage froid. Marqué.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 130/150 -
#227
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130/150