#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’onyx.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
#635Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#403Een gebeeldhouwd houten boekenstandaard in renaissancestijl. XIXe eeuw.
Un porte-livre en bois sculpté, style Renaissance. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#654Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.
Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.No longer availableDim. 178 x 55 cmEstimate: € 180 / 200 -
#274“Fantasielandschap bij fontein.” Naaldwerk in kader.
#449Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#673Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100