#317
Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#177Louis Vuitton
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#810
#877
Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#388
Een hoge vaas van kleurloos glas.
#463
Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#831
Een paar verzilverd metalen kandelaars.
#537
Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#780
Een handgeknoopt wollen karpet. Pakistaans werk.
#93Van der Heyden, Bruxelles
Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
#530
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 327 x 94 cmEstimate: € 60 / 100