#152“Herenportret”. Aquarel op papier. Omstreeks 1830. Met originele kader en glas.
“Portrait d’homme”. Aquarelle sur papie. Vers 1830. Avec cadre d’origine et verre.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 150 / 180 -
#806Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
#167Hermès ParisEen groen lederen agendacover met inhoud. In origineel doosje.
#314Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#715Een Oosters karpet met geometrisch motief.
#37Een zwartgelakte houten muziekdoos voor het afspelen van metalen platen. Kleine beschadiging.
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
#718Manufacture LiègeoisEen Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
Fusil de chasse liégeois à décor gravé. Vers 1890.No longer availableDim. L. 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112Adolf Triest“Hanengevecht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Combat de coqs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#822“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100