#2Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale robijn cabochon van ± 2,12 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
#163Een bronzen plaquette in art-decostijl.
#591Chinese gebeeldhouwde amberen snuffbottle.
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120