#544“Dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt een atelierstempel: Israels.
”Fête dansante”. Huile sur panneau. Porte un cachet d’atelier: Israels.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 300 / 350 -
#778Een paar messingen kandelaars.
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#248Een antieke luchter van messing met centrale coupe en drie kapjes in de vorm van bloemen.
#122L. Lepage“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193Een opgezette alligator.
Un alligator empaillé.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 320 / 360 -
#57Een paar messingen appliques met telkens twee lichtpunten.
#142Zinneman“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1971.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée et datée 1971.No longer availableDim. 101 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#539“Vissersboten op het water”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jamar.
”Bateaux de pêche”. Huile sur panneau. Porte la signature: Jamar.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#376Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50