#712“Naakt.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Nu”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#181Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III - stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres chaque fois avec cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#241Boch Studio d’artTwee designkruiken van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘60.
Deux cruches design en faïence polychrome. Années ‘60.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#410Een porseleinen wandvaas. Italiaans werk.
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#114Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987Herfstlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
”Paysage automnal”. Techniques mixtes. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#528Afrikaans ritueel slagwapen.
#163“Engel met vogel”. Een beeld van zwartgepatineerd brons.
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
Deux anciennes lanternes en cuivre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60