Other lots in this auction
-
#292Gaston Wallaert“Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pavots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234Louis Van Engelen“Stilleven met schenkkan en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie in neutrale zone.
”Nature morte, verseuse et fruits”. Huile sur toile. Perforation dans le fond neutre.No longer availableDim. 99 x 132 cmEstimate: € 180 / 240 -
#788Een karaf en een asbak van geslepen kristal, respectievelijk rood en bruin roodbruin gekleurd in de massa. De tweede gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé rouge et brun. Le deuxième porte la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 21 & Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
Quatre statues en ivoire africaine et chinoise.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#322Louis Belen“Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarel op papier.
”Coin Maroquinerie Rue Chair et Pain”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 62 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#166Een eikenhouten buffetkast met opzet, gedragen door twee gebeeldhouwde figuren. In het opzet een spiegel tussen twee wielen en bovenaan een galerijtje. Onderaan twee deuren en twee laden en een marmeren blad.
Un buffet à deux corps, portés par deux figures sculptées. Sur la partie supérieure se trouve un miroir entre deux roues et une petite galerie. Le dessous à deux portes et deux tiroirs, et une tablette en marbre.No longer availableDim. 190 x 126 cmEstimate: € 100 / 180 -
#379Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#685Ch.-F. Aubert“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#576BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180 / 240

