Other lots in this auction
-
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#484“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.
“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een centrale amethist van ± 4,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct et une améthyste centrale de ± 4,93 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#335Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#329“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#616Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.
Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 550 / 650 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#731Nao by Lladro.“Meisje met haan”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille et coq”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#597“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#14Baudry“Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.
”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.No longer availableDim. 32 x 30 & 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120

