Other lots in this auction
-
#69“Oever”. Gouache op papier. Draagt handtekening ‘Henri Martin’.
“Bords de l’étang”. Gouache sur papier. Porte une signature “Henri Martin”.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#889Adams, TunstallEen aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.
Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#167Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220 / 240 -
#844Een lot glaswerk, bestaande uit een kleurloze kokervaas, een taartenstaander en een schenkkan. De laatste met barst.
Un lot de verre, comprenant un vase cylindrique incolore, un plat à tarte sur pied et une verseuse (éclat).No longer availableDim. h: 31 & 19 cm Ø: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#773“Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#111GuerinEen grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 140 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#615Een communicanten missalenset in originele etui. XIXde eeuws, gelakt en bladgoud, en vergulde bladrand. Kleine schade aan de lak.
Un missel de communion dans étui d’origine. XIXème siècle, laqué et doré. Petit dégât à la laque.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#87Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.
Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#628Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240

