Other lots in this auction
-
#688Een geslepen glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#521Een lot van zeven verschillende kleine regulateurtjes van kunststof. Enkele kleine beschadigingen en manco’s.
Un lot de sept régulateurs différents en plastique. Quelques dégâts et manquements.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 50 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,29 gEstimate: € 450 / 550 -
#236Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#837Twee siervaasjes van geblazen Italiaans glas, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en verre soufflécitalien, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82‘Trap naar zolderatelier”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Escalier vers l’atelier de grenier”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#881Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#835Lesney 2; 3 & 4Drie speelgoedautootjes uit de serie “Models of yesteryear”:- B type bus.- E class tramcar- Sentinel steam wagon.De eerste twee in originele doosjes.
Trois voitures jouets, série “Models of yesterday”:- B type bus.- E class tram- Sentinel wagon vapeur.Les deux premiers avec emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
Un vase en verre soufflé de Venise. D’après un exemple Romain.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60

