Other lots in this auction
-
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488Val St. LambertEen lot van twee geslepen kristallen vazen, groen in de massa. Gemerkt onderaan en resp. genummerd 42/116 en 23/150, en vermelding van de designer.
Un lot de vases en cristal taillé, vert dans la masse. Marque à la base et resp. numérotés 42/116 et 23/150, avec mention du créateur.No longer availableDim. h 15 cm & h 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#104Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952“Bijlengang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée des haches, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
”20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Un jouet. Bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#773“Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27Een sleutel, afkomstig van de Bastille Saint-Antoine in rond kadertje, geschonken aan de stad Brugge. Met zegel.
Une clé, d’origine de la Bastille Saint-Antoine dans un cadre rond, un présent à la ville de Bruges.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 50 -
#568Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650

