#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
#746Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#318Een schotel van Spaans aardewerk met lusterglazuur.
#795Een tafel met gerainureerde poten met twee klapbladen.
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#472“Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.
”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.No longer availableEstimate: € 35 / 45