Other lots in this auction
-
#145Een 8 karaats geel gouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 8 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 350 / 450 -
#760Een navigatielantaarn van rood en geel koper. Gemerkt van Tavernier te Oostende.
Une lanterne de navigation en cuivre rouge et jaune. Marque Tavernier, Ostende.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal, montées sur l'électricité.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#608Rik Wouters“Nel”. Bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Nel”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#619Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#346Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#652Zeh, Scherzer & Co., BeierenEen uitgebreid porseleinen eetservies met bloemendecor ‘Empire’, bestaande uit 19 grote platte borden, 11 kleine platte borden, 11 diepe borden, 9 kopjes met 11 ondertassen, 11 kommetjes, drie ovale schalen, een kleine terrine, een boterstolp, een dienblad, 10 kleine kommetjes, een suikerpot, een melkkannetje en een sauskom.
Un service de table en porcelaine à décor Empire de fleurs, comprenant 19 grandes assiettes plates, 11 petites assiettes, 11 assiettes profondes, 9 tasses et 11 sous-tasses, 11 bols, 3 plats, une petite terrine, une cloche à beurre, un plateau de service, 10 petits bols, un sucrier, un pot à lait et une saucière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#590Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 220 / 240 -
#653Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#101Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.
Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.No longer availableEstimate: € 120 / 160

