#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
#10Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Bague en argent 900 ‰ sertie d’une aigue-marine de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,61 gEstimate: € 150 / 250 -
#865Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#599“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
”Deux dames, fin-de-siècle”. Une aquarelle.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#612“Zittend naakt”. Aquarel.
”Nu assis”. Une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#216Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
Une armoire à quatre porte en chêne sculpté, style Renaissance anversoise.No longer availableDim. 200 x 145 x 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#196Een mahoniehouten tweedeursvitrine, versierd met fraai houtsnijwerk.
Une vitrine à deux portes en acajou, décoration de gravures sur bois.No longer availableDim. 215 x 156 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Améthyste violette et jaune van ± 9,72 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#376Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60