#876MoriEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#626Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.
#850MärklinLocomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#382Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
#502Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#725Een sober houten boekenrek.
#306Een gedraaid notenhouten kerkstoel.
#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#62Michel Tacq“De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis. Eerste druk, 1955. Goede staat. Rug licht beschadigd.
”De Beverpatroelje: Het geheim van Diepenbos”. Ed. Dupuis, première édition, 1955. En bon état. Dos avec légers dégâts.No longer availableEstimate: € 45 / 65