Other lots in this auction
-
#781“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25 / 40 -
#46Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een kleine tafel van blank eikenhout met gedraaide poten.
Une petite table en bois naturel et au pieds tournés.No longer availableDim. 105 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
Petite tête d’enfant.” Un ornement en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#753Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Tai PingEen handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.No longer availableDim. 197 x 138 cmEstimate: € 30 / 40 -
#550Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).
Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).No longer availableDim. h: 45 cm l: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#408WiskemannToiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#751Een XIXe eeuws kruisbeeld van gefineerd hout met een gesculpteerd lindenhouten Corpus.
Un crucifix du XIXième siècle en bois de placage avec un Corpus en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#729Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#747Een lot van vijf ingekaderde Delftse tegels met verschillende decors, waarbij vier in blauw en één in mauve. XIXe eeuw.
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 60

