Other lots in this auction
-
#302Louis Melis“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#579“Constructivistisch stadszicht”. Plakkaatverf op papier. Draagt een handtekening op de passe-partout: Seibert.
”Vue sur la ville constructive”. Gouache sur papier. Porte une signature sur le passe-partout: Seibert.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#220Twee verschillende halssnoeren van half edelstenen. En twee verschillende halssnoeren, één bezet met half edelstenen en één met de ruggegraatbeenderen van een slang en met hangers van koper.
Deux colliers différents aux pierres semi-précieuses. Et deux colliers dont un serti de pierres sémi-précieuses et un formé par une colonne vertébrale de serpent. Pendentifs en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#703Een lot van drie oude camera’s, periode 1912 - 1955:- Goerz Taro Tenax met tas en plaathouder.- Talbot, Berlijn. Met tas- Kodak Brownie SIX-20.Allen in werkende toestand en de balgen in goede staat.
Un lot de trois anciennes caméras, période 1912 - 1955:Goerz Taro tenax avec sac et porte-disques.Talbot, Berlin. Avec sac.Kodak brownie SIX-20.Toutes en état de marche, XXX en bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#633Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Un plat et un bol en porcelaine , décor Imari.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463Een paar vrouwenfiguren van geglazuurd aardewerk in de stijl van de T’ang.
Une paire de figures féminins en faïence à glaçure polychrome, style T’ang.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595“Windhond”. Een art deco groep van aardewerk.
“Lévrier”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35

