#531Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#427Een reeks van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
#204A. Wernaers“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#709Roel Slabbinck“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#222“Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.
”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#299Fabry“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cour intérieure”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
#213Een bronzen krokodil.
Un crocodile en bronze”.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 260 / 280