#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Een driedelig haardstel van messing met staander.
#659“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
#539“Boslandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Richet en een monogram: D.B.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Porte une signature: Richet et le monogramme D.B.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594“Heren aan een stroom”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
”Hommes auprès de l’eau”. Huile sur panneau. +- 1900.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een paar Engelse gedraaide houten kandelaars.
Une paire de candélabres anglais en bois tourné.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Twee gebeeldhouwd houten rammen met sporen van polychromie. Vermoedelijk XVIIIe eeuws.
Deux béliers en bois sculpté, traces de polychromie. probablement XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#840Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
Une miniature, portrait de femme peint à la main dans un encadrement.No longer availableDim. Ø: 6 cmEstimate: € 30 / 40