#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
#749Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.
#548“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#517Een verzilverd metalen koffie-en theestel: koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een dito dienblad aan toe.
#478Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.