#761Val Saint-LambertVaas van geslepen kristal, deels mauve gekleurd in de massa. Zonder merk.
#128Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#228MajakEen vintage koekoeksklok van kunststof. Sovjetunie.
Un coucou en synthétique vintage. Union Soviétique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
”Aphrodite”. Une sculpture en ivoire. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#209C. De Busschere“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360 / 400 -
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une bague à maillons en or rose sertie d’un diamant central de ± 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#479Heerwegh“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé et daté ‘95.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#172J. Devuyst“Vrouw met mand in een dorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans un village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#51Drie factices, waarvan twee glazen: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) en Giò de Giorgio Armani (H. 28 cm) en een van plastic : Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Die laatste zonder vloeistof.
Trois factices dont deux en verre: Yves Saint-Laurent Champagne (H. 17 cm) et Gio de Giorgio Armani (H. 28 cm), et une en plastique: Trésor de Lancôme (H. 14,5 cm). Ce dernier sans liquide.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50