Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.
Dim. 7,62 g
SKU: 1911190135.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47

    Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.

    Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #82
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    ”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.
    No longer available
    Dim. 83 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #190

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.
    No longer available
    Dim. 11,88 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #52
    Louise Surlemont

    “Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #182
    Felix Bovie
    Period: 1812 - 1880

    “Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.

    ”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.
    No longer available
    Dim. 52 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #208

    “Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.

    ”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)
    Estimate: € 300 / 350
  • #256

    Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.

    Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #97

    Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.

    Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #49

    “Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    ”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More