#301Een balustervaasje en een dekselvaasje van cloisonné op messing.
#375Een salontafel met twee laden, het blad versierd met een ingelegde fruithouten bies.
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#437Een antieke rood koperen brasero.
#36Een sterling zilveren mosterdpotje.
Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 95; Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30