Other lots in this auction
-
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.
Un trotteur en forme de canard en plastique et métal.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50 / 60 -
#400Een driehoekig bijzettafeltje met drie poten, het blad met een handgeschilderd decor, gesigneerd Jeanne de Schrynmakers.
Une petite table triangulaire à trois pieds et la tablette à décor peint à la main, signée Jeanne de Schrynmakers.No longer availableDim. 76 x 50 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#340Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 350 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,02 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 5,02 ct.No longer availableDim. 11,88 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#399Twee ingekaderde XIXe eeuwse covers van het tijdschrift “Journal des dames et des demoiselles”.
Deux couvertures du magazine “Journal des dames et des demoiselles” encadrées. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#3Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#288Een lot van zeven borden van meerkleurig porselein. Japans en Chinees.
Un lot de sept assiettes en porcelaine polychrome. Travail japonais et chinois.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#446Een paar Lodewijk XV nachtkastjes met een lade en een tussenblad. Gemarquetteerd.
Paire de tables de chevet de style Louis XV ouvrant à un tiroir et à tablette d’entretoise. Marquettées.No longer availableDim. 68 x 35,5 x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#125Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750

