#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#109Chader“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
#261H.L. BeckerElektrische precisieweegschaal voor wetenschappelijk onderzoek in notenhout vitrinekastje. Medio XXde eeuw.
Une balance de précision pour recherche scientifique dans une vitrine en noyer. Mi- XXème siècle.No longer availableDim. 62 x 44 x 24,5 cmEstimate: € 300 / 380 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#3Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
#413Een paar Engelse gedraaide houten kandelaars.
Une paire de candélabres anglais en bois tourné.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152Victor GilsoulPeriod: 1867 - 1939“Watermolen in Vlaanderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240