Similar lots by type
-
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available
Other lots in this auction
-
#701Een paar schemerlampen van porselein en verguld koper. Versierd met kleine bloempjes in reliëf.
Paire de lampadaires en porcelaine et cuivre doré. Décor de petites fleurs en relief.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#488Een Kinkozan dekselpot met een decor van figuren.
Vase couvert Kinkozan à décor de personnages.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#472Rugzak van gevlochten riet. Arunachal Pradesh.
Sac à dos en osier. Arunachal Pradesh.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#60Twee wandelstokken met zilveren handvatten, waarvan één Duits en één alpacca.
Deux cannes aux manches en argent dont une allemande et une en alpacca.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#627Twee slagtanden, opgebouwd uit plaatjes van ivoor en been, versierd met een gesculpteerd drakendecor. Chinees werk.
Deux défenses en bois orné de plaquettes d’os et d’ivoire. Décor sculpté de dragons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200 / 300 -
#434Louise-Maria Servaes“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#430Chili Mapuche Pillon IndianenEen halssnoer en verschillende hangers van zilver.
Collier aux pendentifs en argent.No longer availableDim. 83,93 gEstimate: € 40 / 60 -
#299R. Van de Mooter“Dorp in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village en Zélande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#524Een Indische tangka op zijde met Krishna en mythologische figuren. Omstreeks 1900.
Tangka aux personnages mythologiques sur soie. Thaïlande, vers 1900.No longer availableDim. 102 x 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#248Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#728Mercator FondsZes kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (zonder huls). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.
Six livres d’art. Comme neuf et aux cassettes de protection: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (sans cassette). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#509Marjan Janssens“Vrouwenfiguur in blauw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Femme en bleue”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 60 / 80

