Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.
Dim. 2,32 g
SKU: 2708190360.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een eikenhouten salontafel.

    Une table de salon en chêne.
    No longer available
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #689
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926-2006

    “Vrouwenfiguren”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat.

    ”Figures de femmes”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 39 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #234

    Een messingen luchter met vijf hangende lichtarmen, een gesatineerde en geslepen centrale coupe en bovenaan versierd met glazen pegels. XIXe eeuw.

    Un lustre en laiton à cinq bras lumineux et une coupe centrale satinée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #106

    Een klein bureautje in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en een kalfslederen blad.

    Un petit bureau style Louis XVI à trois tiroirs et une tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #789
    P. Gauguin

    “Amazones”. Een zeefdruk. Met stempel buiten de plaat. Genummerd 17/25.

    ”Amazones”. Une sérigraphie. Avec tampon hors planche. Numérotée 17/25.
    No longer available
    Dim. 66,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #839

    “Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Een map met 52 heruitgaven van oude Duitse landkaarten. Genummerde uitgave.

    ”Alte Deutsche Landkarten und Städteansichten”. Une farde de 52 rééditions d’anciennes cartes allemandes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #667
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #180

    Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.

    Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.
    No longer available
    Dim. 2,38 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #841

    Een siervaas van deels verguld porselein, versierd met ramskoppen op de zijkanten en een classicistische voorstelling op de buik. XIXe eeuw.

    Un vase de décoration en porcelaine partiellement dorée, décorations de têtes de béliers sur les côtés et une représentation classique sur la panse. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #450

    Een 18 karaats geel goud gegraveerde zakhorloge met sleutel. (glas ontbreekt en letsel).

    Un remontoir à clé en or jaune 18 ct gravé. (verre manquant et dégâts).
    No longer available
    Dim. bruto: 25,13 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #153

    8 boeken. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 delen in 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Lederen ruggen, in-8. Vochtsporen. Comte de Segur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Met uitvouwkaart. En 1 andere.

    8 livres. Sir Walter Scott. “Vie de Napoléon, précédée du Tableau de la Révolution Française”. 10 parties en 5 volumes. Laurent Frères, Bruxelles 1827 Dos en cuir, in-8. Traces d’humidité.. Comte de Ségur. “Histoire de Napoléon et de la Grande-Armée pendant l’année 1812. Tome premier”. 1 vol. Ed. Baudouin Frères, Paris 1824. In-8. Avec carte dépliable.Et un autre livre.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More