Other lots in this auction
-
#655
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#513
Twee vroeg XIXe eeuwse borden van Imariporselein (een restauratie). We voegen er een recenter Imari schoteltje aan toe.
Deux assiettes en porcelaine Imari du début du XIXème siècle (une restauration). Nous ajoutons un petit plat Imari plus récent.No longer availableDim. Ø: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#393
Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een mandje op voet, een pul met tinnen deksel, een empire siervaasje en een sierstuk. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles et de France, comprenant un panier sur pied, une chope à couvercle en laiton, un vase Empire et une pièce de décoration. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#700
Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.
Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.No longer availableDim. 75 x 87 x 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562
“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#844
Een brillenetui van schildpad en een houten paneeltje met een voorstelling van de geboorte van Christus in een koperen lijstje.
Un étui à lunettes en tortue et un petit panneau en bois à représentation de la naissance du Christ, encadrement en cuivre.No longer availableDim. Ø 12 cm l: 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 500 / 600 -
#596
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 375 x 270 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694
Een zuilvormige piëdestal van zwart marmer.
Un piédestal sous forme de colonne en marbre noir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611
Een antieke zittende Boeddha van verguld en gepatineerd brons.
Un Bouddha assis antique en bronze doré et patine.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#734
Set van drie gigognetafeltjes van eikenhout met gebogen poten.
Ensemble de trois tables gigognes en chêne , pieds courbés.No longer availableDim. H. 54 x 52 x 35 cmEstimate: € 30 / 40