#522“Abstract”. Litho (?). Draagt een handtekening S. Berg (?)
”Abstrait”. Une lithographie. (?). Porte une signature S. Berg. (?).No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#159Fernand Venckeleer“Stilleven met chrysanten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, chrysanthèmes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#65EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#33Lot varia van zilver en verzilverd metaal w.o. twee flessenonderzetters, een mosterdpotje met zilverkeuren van Chester en een zoutvaatje met keuren van Birmingham, messenleggers van Wiskemann enz.
Un lot varié de métal argenté et d’argent, comprenant entre-autres deux portes-bouteilles, un pot à moutarde à poinçons de Chester et une salière au poinçons de Birmingham, des portes-couverts Wiskemann, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de trois saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#549Wanddecoratie in blauw aardewerk. Delfts werk. Achteraan toegeschreven aan C.Dam (De Porceleyne Fles). Kleine beschadiging.
Décoration en faïence bleue de Delft. Attribution à C.Dam (De Porceleyne Fles) au verso. Petit dégât.No longer availableDim. 45 x 71 cmEstimate: € 400 / 500 -
#85Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#148François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
“Adam et Eve”. Litho. Signée hors planche et E.A.No longer availableEstimate: € 80 / 120