#164
Een goudgepatineerd houten spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 125 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#514
“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#458
Drie gesculpteerde wrattenzwijntanden, waarbij één in de vorm van een krokodil.
Trois dents sculptées de phacochère, dont une sous forme de crocodil.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#608
Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120/160 -
#205
Bracelet rivière en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 14,86 gEstimate: € 3200/3400 -
#510
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 1800/2000 -
#78
“Romulus en Remus”. Een gepatineerde messingen groep.
”Romulus et Rémus”. Un groupe en laiton à patine.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
#27
Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
Onze porte-couverts par Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#108
Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60/100 -
#98
“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
”Scène grecque”. Un groupe en porcelaine. Une aile manquante.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80/100