Other lots in this auction
-
#123
Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#893Aynsley
Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#326
Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een briljant van 0,39 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,38 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 700/900 -
#226
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#700
Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
Un socle en marbre rose chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 220/280 -
#191
Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.
Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;No longer availableDim. h: +/- 32 cmEstimate: € 250/350 -
#391
Een Braziliaanse ruiterhoed, een machete in lederen schede en een lederen ruitertas.
Un chapeau brésilien, une manchette dans un fourreau et un sac de cavalier en cuir.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#555Märklin 3031
Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#812Märklin 4600; 4602; 4610 & 4657
Vier goederenwagons voor spoortype HO in originele doosjes:- Gesloten goederenwagon.- Open metalen goederenwagon.- Hopperwagon.- Wagon met zuurcontainers.
Quatre wagons de marchandise pour rails type HO, emballages d’origine:- Wagon de marchandise fermé..- Wagon de marchandise en métal ouvert.- Wagon ‘Hopper’..- Wagon à conteneur acide.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#708
Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/75 -
#607
Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 200/220