#450
#576
Une vitrine anglaise en bois de placage à deux portes à coté d’un verre courbé.No longer availableDim. 179 x 123 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
#793Val St. Lambert
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#471
Een ceremoniële dolk met handvat en schede van hoorn, been en messing.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de 0,14 ct et une perle de Tahiti grise de 9,40 mm.No longer availableDim. 3,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#143Delvaux
Een lederen handtas, model ‘le poirier’. Met stofhoes.
#566
Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
“De oogst”. Een bronzen beeld met groen patina. Onleesbaar gesigneerd. Omstreeks 1900.
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420 / 500