Other lots in this auction
-
#704Een Afrikaans houten masker met gevlochten haren.
Un masque en bois africain au cheveux tressés.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164Leon BruninPeriod: 1861-1949“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 260 -
#162Berten Colier“Landschap met molen en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de meules de foin et moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#369Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#754Een lot boeken met betrekking tot de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1930, waaronder drie volumes met gebundelde uitgaven van het Dagblad der Wereldtentoonstelling, uitgegeven door de Gazet van antwerpen en een groot fotoboek.
Un lot de livres en relation avec l’exposition Mondiale à Anvers en 1930, dont trois volumes reliés du Journal de l’Exposition Mondiale, ed. Gazet van Antwerpen, et un grand livre photos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#252L. Voets“Zicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Aarschot. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Sainte-Marie à Aerschot”. Signé.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702Een recente Russische icoon met verzilverde riza en met geëmailleerde aureolen.
Une icône russe récente à riza argenté et auréoles émaillées.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#801Gérard Cornelis à LiegeStaande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.No longer availableEstimate: € 24 / 30 -
#402Twee fazanten en een aantal pluimen als XIXe eeuwse hoedenversiering.
Deux pesants en un nombre de plumes comme décoration de chapeau. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#418EbenaDrie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#655Een lot van drie verschillende ruitvormige waterschaaltjes op voet, waarvan twee met een perzikendecor en één met lotusbloemen.
Un lot de trois coupelles à eau de formes losanges sur pieds, dont deux aux décors de pêches et une au décor de fleurs de lotus.No longer availableDim. l: 16,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 50

