Other lots in this auction
-
#515Märklin
Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Un lot de trois locomotives pour rails HO:Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine.Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#56
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, waaronder een Hollands olielampje, een kruikje, een Empire olie- en azijnstelletje en een Frans vaasje met een decor van een vogel.
Lot de faïences du XVIII et du XIXe siècle dont une lampe à huile hollandaise, une cruche, un huilier-vinaigrier Empire et un petit vase français décoré d’un oiseau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#266
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 316 x 214 cmEstimate: € 100 / 160 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60 / 100 -
#77
Een porseleinen siercoupe op voet met verguld bronzen monturen, versierd met een meerkleurig handgeschilderd decor van bloemen in een cartouche op kobaltblauwe fond en afgewerkt met vergulde motieven. Binnenin en meerkleurig decor van een romantisch koppel met een vogeltje, gesigneerd ‘Jeanne’. Frans werk.
Une coupe en porcelaine sur pied et montures en bronze, décor peint à la main de fleurs en cartouche sur fond bleu cobalt . L’intérieur au décor polychrome d’un couple et un petit oiseau, signé ‘Jeanne’. Travail français.No longer availableDim. h: 36; Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#613
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223
“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#471
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#702
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#99
“Herbergtafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 200 / 300