#523
Un lot de quatre vases en porcelaine de Chine, décors d’objets précieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#469Hiroshige IIPeriod: 1826 - 1869
“Roman van Genji”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. 1861.
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#256
#10
Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
#392
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#201
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
#748
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#87
#210
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500/1600 -
#279Floris Jespers
”Paysage et chevaux”. Techniques mixtes. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 200/300