#63Een verzilverd kruisbeeld onder glazen stolp.
Un crucifix argenté sous cloche.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#11Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
#53Een gesculpteerde albasten siercoupe op voet, versierd met bladeren.
Une coupe en albâtre sur pied, décoration de feuilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Ben Menashe“Geometrische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Met papierstempel.
“Composition géométrique”. Lithographie. Signée hors planche et avec cachet sec.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.
#678Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.
Table de salon sur pieds sculptés formant archange portant une corne d’abondance.No longer availableDim. 112 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#488Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.
Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#213Constantin Louis DetoucheEen schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
#36Een salontafel en een bijzettafeltje met telkens twee neerklapbare uiteinden, bekleed met kalfsleder.
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40 / 60