Other lots in this auction
-
#351
Een lot varia, bestaande uit vier poppenkasthoofdjes, een oud houten puzzeltje, een blikken spaarpot uit 1930 en een lot oude boerderijdiertjes (enkele beschadigingen). Bijgevoegd een lot van tien oude kinderboeken.
Un lot varié, comprenant quatre têtes de marionnettes, un ancien puzzle en bois, une tirelire en tôle de 1930 et une série d’animaux fermiers (dégâts). Nous ajoutons un lot de dix livres pour enfants.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80/100 -
#157
Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
Mannequin d’étalage ancien en bois sur pied en métal.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 60/100 -
#68
Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#701
Een paar witmetalen jardinières met ringen.
Paire de jardinières en métal blanc ornées d’anneaux.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Lanterne en bronze doré et verre taillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#545Zero Halliburton
“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
“Elite”. Mallette en aluminium gris clair.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 120/160 -
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
“Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.
”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#305Pazuli London
“Hiver”. Een kleurrijke sjaal van wol, rayon en mohair bezet met pareltjes en pailleten in tak en bloemenvorm.
“Hiver”. Châle en laine, rayon et mohair multicolore avec petites perles et paillettes formant des branches et des fleurs.No longer availableDim. 115 x 45 cmEstimate: € 180/250 -
#777Boch Keralux
Fruitschaal met gedrukt bloemenmotief en twee oren. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits à décor de fleurs imprimé. Deux anses. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 25/35 -
#497
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65/80