Other lots in this auction
-
#58
Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#442Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#18
Een paar koperen processielampen. We voegen er vier glazen lampenkappen aan toe.
Deux lampes de procession en cuivre. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#791Val St. Lambert
Twee verschillende kristallen lampenvoeten, mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe différents en cristal de couleur mauve dans la masse. Portent une marque.No longer availableDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#93
Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.
Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146
Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#498
Een klein flesvaasje met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt. In kader achter glas.
Un petit vase-bouteille à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque sous la base. Encadré et sou verre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#265
Twee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe en zes verschillende halssnoeren van 10‰ zilver.
Deux colliers richement colorés. Copies provenant du musée de Bogota. Nous ajoutons deux colliers en corde tressée et six différents colliers en argent 10‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#420
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#662Dragon
Acht modeltanks op schaal 1:35 als bouwpakketten:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T_72 w/ERA.- BMP-2E Afghanistan.
Huit modèles de blindés à construire, échelle 1:35:- JSU-122S/152 Tank destroyer.- JS-2 Stalin II.- M26A-1 Pershing.- Jagdtiger Henschel production type Sd. kfz.186.- ZSU-23-4V1 Shilka.- T-72 w/ERA.No longer availableEstimate: € 80 / 90 -
#713
Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.
Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 & 38 cmEstimate: € 50 / 70