#533“Visser met grote karper”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#209Een goudgepatineerde spiegel in Louis Philippestijl.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#625“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552“De Hooioppers”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van Rees.
#126Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#737Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#465Een art deco vaas van groen glas.
#303Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.No longer availableDim. H. 21# cmEstimate: € 40 / 60