#421
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Améthyste violette et jaune van ± 9,72 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#584
#658Kaiser Porzellan
Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.
#591
#145
Bague en or jaune 8 ct et argent sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 350 / 450 -
#767
#365
Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 180 / 250 -
#486
Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.
#250
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 5 ct et d’un rubis central de ± 8,00 ct.No longer availableEstimate: € 3300 / 3500 -
#514
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature Vollon (?).No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een blauwe topaas van ± 1,34 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une topaze bleue de ± 1,34 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 200 / 300