#205
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#605
Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.
#787
Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
#163Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
#684
#25Longines
Dameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#786Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#37
Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.
#861
Een kleine gemberpot en twee schaaltjes van Chinees porselein.
Un pot à gingembre et deux petits plats en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#90
#482Athena
Een oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 1000/1200