Other lots in this auction
-
#704Nikon
Een digitale spiegelreflexcamera model D70 met lenzen:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DX
Une caméra digitale modèle D70 avec lentilles:- Nikon 70-210mm f/4-5.6 NIKKOR AF and AF-D (1987-2000)- Nikon AF Nikkor 70-300mm f/4-5.6D ED- Nikon 28-105mm f/3.5-4.5 AF-D NIKKOR (1998-2006)- Nikon 75-300mm FX f/4.5-5.6 AF (1989-1999)- Nikon 18-70mm f/3.5-4.5 AF-S DXNo longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#494
Racine. 6 boeken. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 delen. Saintin Paris, 1821. Leder, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Deel 1. Hachette Paris, 1856. Leder, in-12. “Théatre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.
Racine. 6 livres. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 parties. Saintin Paris, 1821. Cuir, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Partie 1. Hachette Paris, 1856. Cuir, in-12. “Théâtre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#351
Een albasten schouwpendule, versierd met zamakken sierelementen en bovenaan getooid met een allegorisch beeld. Slinger, sleutel en een pootje manco. Op te knappen. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en albâtre, décorations en régule et une statue au dessus. Balancier, clé et un pied manquant. A restaurer. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69
“Reizigers in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw. Slechte staat.
”Voyageurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. XVIIIème siècle. En mauvais état.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Hilaire Bals
“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#706Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 150 / 250 -
#184A. Vandendries
“Visser in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur et paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253Boch Frères La Louvière
Een uitgebreid servies met een verguld op groen decor op de randen, bestaande uit drie ronde terrines, waarbij de grootste met onderschotel, een een slakom, twee sauskommen, twaalf kleine platte borden, zevenendertig grote platte borden en twaalf diepe borden.
Un service de table à bord dorés sur décor vert, comprenant trois terrines rondes, dont la plus grande avec présentoir, un saladier, deux saucières, douze petites assiettes plates, trente-sept assiettes grandes, et douze assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#151Amphora, Oostenrijk
Een art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#295
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#149Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851
“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#330
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een gele parel van 1,5 cm.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle jaune de 1,5 cm.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 350 / 450