#543
Een paar porseleinen vazen met koperen montuur en met polychroom chinoiseriedecor.
Paire de vases en porcelaine aux montures en cuivre et avec décor polychrome de chinoiseries.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100/120 -
#836Kazak
Een handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#744
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#849
Douze objets d’art africain: statuettes, masques, une crosse aux têtes sculptées, une statuette en pierre et un petit démon en bronze.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#28
Een vaas van opaalglas met een meerkleurig decor van een valkenier te paard.
Vase en opaline à décor polychrome d’un fauconnier à cheval.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25/30 -
#481
Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#562
#353
Kleine muziekdoos met platen.
#516
#377F. Lebon
Een koffiemolen van hout en messing, versierd met ingelegde fruithouten biesjes.
Moulin à café en bois et laiton décoré de bordures en bois fruitier.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25