Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een grijze Tahiti parel.

Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’une perle grise de Tahiti.
Dim. 10,26 g
SKU: 0402200280.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #421
    Lofty Crystal & Crystal

    Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.

    Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64
    Gustaaf De Bruyn

    “De belegering”. Een aquarel als ontwerp voor een begeleidende illustratie voor “Het brandende stro” door Leopold Vermeiren, verschenen in de krant. Gesigneerd.

    “Le Siège”. Aquarelle préparant l’illustration pour “Het brandend stro” par Léopold Vermeiren. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een aquamarijn.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’une aigue-marine.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #341

    “De orgelman”. Polychrome biscuit groep, gemerkt Capodimonte en gesigneerd Meneghetti.

    “Le joueur d’orgue”. Groupe en biscuit polychrome marqué Capodimonte et signé Menghetti.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #827
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. We voegen er een lage kandelaar aan toe.

    Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Marque sous la base. Nous ajoutons un candélabre bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #709
    Jean Gatien

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.

    “Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Metalen design luchter met zes lichten.

    Un lustre en métal design.
    No longer available
    Dim. h:. 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #37

    Een zwartgelakte houten muziekdoos voor het afspelen van metalen platen. Kleine beschadiging.

    Boîte à musique en bois laqué noir avec des disques en métal. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 18 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #190

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,58 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #663

    Een kubistisch beeld van brons.

    Sculpture cubiste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #556

    Een Chinese houten koffer, versierd met gesculpteerde decors van vogels in een landschap.

    Coffre en bois chinois décoré d’oiseaux sculptés dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 37 x 73 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #26

    Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.

    Un porte-cake anglais à trois niveaux. Style Régency.
    No longer available
    Dim. H. 104 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More