Other lots in this auction
-
#782
Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.No longer availableDim. 52 x 100 cmEstimate: € 25 / 40 -
#634Gunnar Alvar
“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#567
Twee reisaltaartjes van gebeeldhouwd hout. Chinees werk.
Deux autels de voyage en bois sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#684
Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.
Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.No longer availableDim. l: 165 cmEstimate: € 200 / 250 -
#1
Een siervaas van meerkleurig porselein, getooid met een haan en een slak (letsel aan de kam) en een inktpot met een liggende windhond op het deksel.
Un vase en porcelaine polychrome, décoration d’un coq (dégât) et d’un escargot, ainsi qu’un encrier avec un lévrier couché sur le couvercle.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 60 / 90 -
#731
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met een hoorns en een kraag van stro.
Un masque africain polychrome en bois à cornes et col en paille.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#852Floris Jespers
“Boeren met vee”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1925.
”Fermiers et bétail”. Une eau-forte. Signée hors planche et datée 1925.No longer availableDim. 7,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331
Twee glazen stolpen op met marquetterie versierde voet.
Deux cloches en verre sur pieds décorés de marqueterie.No longer availableDim. h: 54 & 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#802
L.M.B., Armateur (Louis-Marie Prudhomme). “Voyage à la Guiane et à Cayenne fait en 1789 et Années suivantes”. Paris an VI (1797 vieux style). Lederen rug, in-8. Met vouwkaart en gravures.
L.M.B., Armateur (Louis-Marie Prudhomme). “Voyage à la Guyane et à Cayenne fait en 1789 et Années suivantes”. Paris an VI (1797 vieux style). Dos en cuir, in-8. Avec carte dépliable et gravures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#4
Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.
Une ancienne gravure, représentant Beijing envahis par les Tatares russes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#491
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een wandjardinière in de vorm van een mannenhoofd, een tabakspot in de vorm van een karakterkop en een XIXe eeuwse puddingtulband.
Un lot de faïence polychrome, comprenant une jardinière sous forme de tête d’homme, un pot à tabac sous forme de tête de caractère et un tulband du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 28 & 17 cm; Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#779
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Quatre carafes en verre et cristal incolores.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 50 / 60