Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

Une bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
Dim. 7,60 g
SKU: 2509180315.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #315
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #453

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.

    Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28

    Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

    Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #513

    Paar vazen van Chinees porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine aux décors de Longues Elises.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #56
    Krachi

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #432

    Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.

    Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.
    No longer available
    Dim. 149 x 94 & 119 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #461

    Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.

    Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.
    No longer available
    Dim. H: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161
    Vincennes, France

    Een paar vazen van meerkleurig porselein, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap. De voet en de hals versierd met vergulde motieven op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine polychrome, décors de couples romantiques dans des paysages. Les pieds et cols décorés de motifs dorés sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #257

    Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #484
    Petra Jacobs de Kleyn

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Vaas van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.

    Un vase en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358
    L & V Ceram

    Een windhond van crackleware-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un lévrier en faïence crackleware. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #351

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.

    Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.
    No longer available
    Dim. b: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More