#123Driedelig stel van twee vazen en een coupe van Boheems kristal. Blauw gekleurd in de massa.
Un ensemble à trois pièces en cristal de Bohème, comprenant une coupe et deux vases. Bleu dans la masse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#636SarouckHandgeknoopt wollen tapijt. Centraal islimi motief met herati bloemen op roestbruine fond. Brede herati boord met blauwe fond.
Tapis in laine noué main. Motif islimi central aux fleurs herati sur fond rouille. Large bordure herati sur fond bleu.No longer availableDim. 410 x 270 cmEstimate: € 400 / 600 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur de ± 2,10 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#44Joris MinnePeriod: 1897-1988“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#631Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
#500Een 18 karaats wit gouden halssnoer met kwastvormige hanger bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,46 ct.
Collier en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de frange serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 3,46 ct.No longer availableDim. 33,82 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#493Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
#413Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#591Een gestileerd hoofd van wit marmer.
Tête stylisée en marbre blanc.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#668Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
#374“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
”Couple et ânes”. Une lithographie. Impression. Avec impression Lebreton, Corse.No longer availableDim. 95 x 62 cmEstimate: € 50 / 100