Other lots in this auction
-
#142Eugen (?) Karpathi
“Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Petit lac dans les bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
Plaquette en bronze représentant le Bouddha en relief.No longer availableDim. h: 34 x 12 cmEstimate: € 55/65 -
#171
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200/300 -
#252
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#705
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#577Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Waterlandschap met hoeves”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Paysage rupestre aux fermes”. Technique mixte. Signée et datée 1941.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#758
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#459
Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
Crucifix au corpus en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#150
Een 18 karaats geel gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet rivière en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 2300/2500 -
#442
Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200/250