#216
Een gebeeldhouwd eikenhouten vierdeurskast in Antwerpse renaissancestijl.
Une armoire à quatre porte en chêne sculpté, style Renaissance anversoise.No longer availableDim. 200 x 145 x 66 cmEstimate: € 200/300 -
#430
Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
#201
“Pastorale scène”. Een XIXde eeuwse gobelin. Kleine restauratie.
”Scène pastorale”. Un gobelin du XIXème siècle. Petite restauration.No longer availableDim. 228 x 560 cmEstimate: € 1000/1200 -
#46
Een antieke houten wieg.
#90
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700/800 -
#787
“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
”Deux dames, fin-de-siècle”. Une aquarelle.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#876Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#882
#851
Een kleine bronzen kandelaar op drie pootjes. Mogelijk Italiaans.
#114
Une carte de la province d’Anvers datée de 1945. Éditée par la direction provinciale en 1947.No longer availableDim. 75 x 102 cmEstimate: € 100/120 -
#44Célestine Vermoelen
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 25/35