Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.
Dim. 6,70 g
SKU: 1003200330.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #330
Estimate: € 1200 / 1300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #754

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.

    Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een reeks van zes gebeeldhouwde notenhouten stoelen en twee fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met donkergroen leder.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Recouvertes de cuir vert foncé.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #499

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #638

    Een opgezette kop van een verwilderde Schotse bok. 1995.

    Tête de bouc sauvage écossais empaillée. 1995.
    No longer available
    Dim. 75 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #379

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #714
    Salvador Dali

    “Opposition”. Een houtgravure uit de reeks “La divine comédie”. Uitgave van ‘Les heures Claires’. Parijs, 1969.

    “Opposition”. Gravure sur bois de la série “La Divine Comédie”. Ed. “Les Heures Claires”, Paris 1969.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #745

    Een kleine mahoniehouten scribaan.

    Petit scriban en acajou.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #434
    Jan Decleir

    “Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.

    “Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40,5 x 61,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een coupe van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen. Galerij, voetstuk en oren van messing. Canton, XIXde eeuw.

    Coupe en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs. Galerie, base et anses en laiton. Canton, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #58
    Capodimonte

    “Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #224

    “Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.

    “Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More