#589“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#292Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Stilleven met haring en theepot”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs et théière”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#698Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, gesloten mond. Oude kleding. Zonder merk.
#243Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram
#99“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574“Abstract”. Papier op doek.
“Abstrait”. Papier sur toile.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#815Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#218“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
#6Een kleine antieke houten slee.
Petit traîneau ancien en bois.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 30 / 50