#500Kolster-Brandes
Een kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
#175
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300/400 -
#392
Een lot Duits aardewerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes met wit bloemendecor op blauwe fond en een Bauhaus vaasje. Kleine beschadiging aan de rand.
Lot de faïences allemandes comprenant trois petits vases différents avec décor de fleurs en blanc sur fond bleu et un petit vase de style Bauhaus. Petit dégât au bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
#737
Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
#248Delvaux
Een handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#622
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#87
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op zwart marmeren sokkel. Niet gesigneerd.
#574
“Abstract”. Papier op doek.
#365
Bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,95 ct VVS et VS.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 1000/1200 -
#425
“Meesters der schilderkunst”. Série en huit volumes. Ed. Soubry. Volume 1 double.No longer availableEstimate: € 50/80