Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.
Dim. 5,38 g
SKU: 1112180190.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #190
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #10

    Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.

    Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.
    No longer available
    Dim. 7,29 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,46 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #640

    “HMS Unicorn 1790”. Maquette.

    ”HMS Unicorn 1790”. Une maquette.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.

    Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #627

    Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.

    Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #804

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #281

    “Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.

    ”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir majordome à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #404
    Royal Copenhagen

    Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.

    Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #602

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #304
    G. Duval

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More