#234
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Verrerie Leroy de Paris
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#268
“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#449Panamarenko
Ontwerp. Print. Gesigneerd.
Un projet . Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47
Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#617
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
#799
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#613
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout in barokke stijl.
Un grand miroir de cheminée en bois à patine doré, style baroque.No longer availableDim. 182 x 84 cmEstimate: € 25 / 30 -
#548L. Ruault
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
#356
Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40 / 50