Other lots in this auction
-
#559“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 300 -
#200Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden hanger en slot bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 2000 / 2400 -
#157Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#534“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260 / 280 -
#603Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#518Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#160Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 18,91 gEstimate: € 600 / 800 -
#133“Diana met boog”. Bronzen beeld naar Pierre Le Faguays. Gesigneerd en met gietersmerk.
”Diane et arc”. Une statue en bronze d’après Pierre Le Faguays. Signée et cachet de fonderie.No longer availableDim. H. 50,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#189Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#621Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#152Henri De BeulPeriod: 1845 - 1900“Schapen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage aux moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#250Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants pures ayant un poids total de ± 3,40 ct.No longer availableDim. 6,06 gEstimate: € 2300 / 2500

